Korčule BAUER Supreme 1S Sr (1048606), šírka EE, 8.0

-22 %
Korčule BAUER Supreme 1S Sr (1048606), šírka EE, 8.0
MOC s DPH 810,7 EUR
Ušetríte 178,4 EUR 22 %
632,4 EUR s DPH
522,6 EUR bez DPH
Cena po registrácii: 624,3 EUR vrátane DPH
Dostupnosť:
Skladom
Kedy obdržím tovar, keď teraz objednám?
Osobne v Prostejove:
Zajtra
Prepravnou spoločnosťou:
2.3.2020
Kód12698-5-1
PN12698
VýrobcaBauer
Záruka24 mesiacov
Popis

Novinka roku 2016 na trhu s korčuľami to sú Supreme 1S!

Nové korčule Bauer Supreme 1S sú vyrobené z 3D tvarovaného Titanium Curve kompozitu, ktorý je doplnený hornou hranou Total Edge Comfort. Titanium Curve kompozit je inovatívny novo navrhnutý materiál, ktorý zlepšuje korčule v kľúčových aspektoch ako sú odolnosť a nízka váha.

 

Výstelka korčúľ Bauer Supreme 1S je z polyesteru 37.5, táto látka s nano technológiou pracuje spoločne s vaším telom na tom, aby vaše nohy zostali suché v priebehu celej hry. V oblasti členku nájdeme tzv. Penu s pamäťou, ktorá pridá na komfortu v korčuli, tým že sa dokonale prispôsobí tvaru vašej nohy.

Jednodielny plastový systém šnurovania vybavený zámkom na šnúrky - Injected Stability Lacing System, celkovo zlepšil flexibilitu korčule pri pohybe vpred a maximalizuje kontrolu nad vaším korčuľovaním.

Revolučný novinkou, ktorú nenájdete na žiadne iné korčuli na trhu je možnosť upravenia si tvrdosti zadné opierky nohy a to pomocou ľahko vynimatelné vložky. Máte na výber z troch tvrdosťou a je teda len na vás ako si korčule prispôsobíte svojmu štýlu korčuľovania.

 

V korčuľu je plstený jazyk 52oz / 40oz s komfortnými vypchávkami a aj tu nájdeme systém výberu tvrdosti jazyka C-FLEX. Táto technológia vám umožní naozaj hlboké odrazy pre maximálnu akceleráciu.

Vnútorná strana jazyka je taktiež potiahnutá látkou s technológiou 37.5.

Súčasťou týchto korčúľ je revolučný nová vložka Bauer Speed ​​Plate, ktorá sa po zahriatí a vložení do korčule spoločne s nohou dokonale prispôsobí tvaru vášho chodidla, teda v kombinácii s 3D tvarovateľným kompozitom si môžete korčule prispôsobiť tvaru nohy doslova na mieru.

Podrážka korčule Bauer Supreme 1S je vyrobená z ultra ľahkého kompozitu s ventilačnými otvormi, ktorá vám umožní preniesť maximálne množstvo energie z vášho odrazu. Ventilačné otvory zvýši komfort v korčuli vďaka dostatočnému prevzdušnenie.

 

Korčule je osadená holdre TUUK Lightspeed Edge s nožom Tuuk LS4 z nerezovej ľahkej odolnej ocele. 3mm extra výšky znamená agresívnejší uhol v náklone, čo skracuje polomer otáčky. TUUK Lightspeed Edge je vybavený systémom rýchlej výmeny noža, takže počas jedného striedania môžete byť späť v hre.

Korčule si môžete vyskúšať a zakúpiť v predajniach Bauer Hockey Shop .

 

Veľkosť8.0
RadSupreme
Variantašířka EE
VýrobcaBauer